Rate this post

Společnost ENERGY BEES a.s. jejíž sídlo je v oblasti Praha 4, okres Praha nabízí služby v oblasti dodávek elektřiny a plynu. Poskytuje širokou škálu ceníků, které jsou přizpůsobeny různým potřebám zákazníků. ENERGY BEES a.s. se zaměřuje na spolehlivost svých dodávek a usiluje o modernizaci své infrastruktury. Kromě toho klade důraz na ekologické iniciativy a snahu o snižování emisí. Pro své zákazníky nabízí podporu a pomoc při řešení různých dotazů a problémů spojených s energetickými službami. Podělte se o své zkušenosti a zanechte recenzi, která může pomoci ostatním uživatelům.

Máte zkušenosti se společností ENERGY BEES a.s.? Pomozte ostatním uživatelům tím, že zanecháte svou recenzi. Vaše hodnocení může být cenným přínosem pro ty, kteří hledají spolehlivého poskytovatele energií. Děkujeme, že sdílíte své zkušenosti!

Informace o společnosti

Adresa sídla společnosti: Praha, Michle (Praha 4), Nuselská 336/112, PSČ 14000
Datum vzniku společnosti: 04.11.2011
IČO: 24176061

Mapa:

Kraj: Hlavní město Praha
Okres: Praha
Obec: Praha 4

Činnosti firmy

Hlavní činnost firmy: Obchod s elektřinou
Vedlejší činnosti firmy: Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení, Činnosti v oblasti informačních technologií, Poradenství v oblasti řízení, Ostatní vzdělávání, Obchod s plynem prostřednictvím sítí, Nespecializovaný velkoobchod

Máte zkušenosti s firmou ENERGY BEES a.s.? Napište nám je do komentářů níže

Naposledy upraveno: 20.6.2024