Rate this post

Společnost ENERGO KD s.r.o. jejíž sídlo je v oblasti Králův Dvůr, okres Beroun nabízí služby v oblasti dodávek elektřiny a plynu. Poskytuje širokou škálu ceníků, které jsou přizpůsobeny různým potřebám zákazníků. ENERGO KD s.r.o. se zaměřuje na spolehlivost svých dodávek a usiluje o modernizaci své infrastruktury. Kromě toho klade důraz na ekologické iniciativy a snahu o snižování emisí. Pro své zákazníky nabízí podporu a pomoc při řešení různých dotazů a problémů spojených s energetickými službami. Podělte se o své zkušenosti a zanechte recenzi, která může pomoci ostatním uživatelům.

Máte zkušenosti se společností ENERGO KD s.r.o.? Pomozte ostatním uživatelům tím, že zanecháte svou recenzi. Vaše hodnocení může být cenným přínosem pro ty, kteří hledají spolehlivého poskytovatele energií. Děkujeme, že sdílíte své zkušenosti!

Informace o společnosti

Adresa sídla společnosti: Králův Dvůr, Tovární 391, PSČ 26701
Datum vzniku společnosti: 17.06.1994
IČO: 48951412

Mapa:

Kraj: Středočeský kraj
Okres: Beroun
Obec: Králův Dvůr

Činnosti firmy

Hlavní činnost firmy: Výroba elektřiny
Vedlejší činnosti firmy: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona, Výroba nožířských výrobků, nástrojů a železářských výrobků, Výroba ostatních elektrických zařízení, Účetnické a auditorské činnosti; daňové poradenství, Obchod s elektřinou, Rozvod plynných paliv prostřednictvím sítí

Máte zkušenosti s firmou ENERGO KD s.r.o.? Napište nám je do komentářů níže

Naposledy upraveno: 20.6.2024