Rate this post

Společnost Energie2, a.s. jejíž sídlo je v oblasti Praha 6, okres Praha nabízí služby v oblasti dodávek elektřiny a plynu. Poskytuje širokou škálu ceníků, které jsou přizpůsobeny různým potřebám zákazníků. Energie2, a.s. se zaměřuje na spolehlivost svých dodávek a usiluje o modernizaci své infrastruktury. Kromě toho klade důraz na ekologické iniciativy a snahu o snižování emisí. Pro své zákazníky nabízí podporu a pomoc při řešení různých dotazů a problémů spojených s energetickými službami. Podělte se o své zkušenosti a zanechte recenzi, která může pomoci ostatním uživatelům.

Máte zkušenosti se společností Energie2, a.s.? Pomozte ostatním uživatelům tím, že zanecháte svou recenzi. Vaše hodnocení může být cenným přínosem pro ty, kteří hledají spolehlivého poskytovatele energií. Děkujeme, že sdílíte své zkušenosti!

Informace o společnosti

Adresa sídla společnosti: Praha, Veleslavín, Křenova 438/7, PSČ 16200
Datum vzniku společnosti: 15.04.2009
IČO: 28874773

Mapa:

Kraj: Hlavní město Praha
Okres: Praha
Obec: Praha 6

Činnosti firmy

Hlavní činnost firmy: Obchod s elektřinou
Vedlejší činnosti firmy: Ostatní profesní, vědecké a technické činnosti, Výroba, přenos a rozvod elektřiny, Výroba elektronických součástek, Obchod s plynem prostřednictvím sítí, Obchod s plynem prostřednictvím sítí,

Máte zkušenosti s firmou Energie2, a.s.? Napište nám je do komentářů níže

Naposledy upraveno: 20.6.2024