Rate this post

Společnost ENERGIE spol. s r.o. jejíž sídlo je v oblasti Horní Maršov, okres Trutnov nabízí služby v oblasti dodávek elektřiny a plynu. Poskytuje širokou škálu ceníků, které jsou přizpůsobeny různým potřebám zákazníků. ENERGIE spol. s r.o. se zaměřuje na spolehlivost svých dodávek a usiluje o modernizaci své infrastruktury. Kromě toho klade důraz na ekologické iniciativy a snahu o snižování emisí. Pro své zákazníky nabízí podporu a pomoc při řešení různých dotazů a problémů spojených s energetickými službami. Podělte se o své zkušenosti a zanechte recenzi, která může pomoci ostatním uživatelům.

Máte zkušenosti se společností ENERGIE spol. s r.o.? Pomozte ostatním uživatelům tím, že zanecháte svou recenzi. Vaše hodnocení může být cenným přínosem pro ty, kteří hledají spolehlivého poskytovatele energií. Děkujeme, že sdílíte své zkušenosti!

Informace o společnosti

Adresa sídla společnosti: Horní Maršov, Za Vodou 163, PSČ 54226
Datum vzniku společnosti: 16.02.1993
IČO: 48169838

Mapa:

Kraj: Královéhradecký kraj
Okres: Trutnov
Obec: Horní Maršov

Činnosti firmy

Hlavní činnost firmy: Výroba, přenos a rozvod elektřiny
Vedlejší činnosti firmy: Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení, Architektonické a inženýrské činnosti a související technické poradenství, Výroba ostatních elektrických zařízení, Shromažďování, úprava a rozvod vody, ,

Máte zkušenosti s firmou ENERGIE spol. s r.o.? Napište nám je do komentářů níže