Rate this post

Společnost Energia Garenna s.r.o. jejíž sídlo je v oblasti Praha 2, okres Praha nabízí služby v oblasti dodávek elektřiny a plynu. Poskytuje širokou škálu ceníků, které jsou přizpůsobeny různým potřebám zákazníků. Energia Garenna s.r.o. se zaměřuje na spolehlivost svých dodávek a usiluje o modernizaci své infrastruktury. Kromě toho klade důraz na ekologické iniciativy a snahu o snižování emisí. Pro své zákazníky nabízí podporu a pomoc při řešení různých dotazů a problémů spojených s energetickými službami. Podělte se o své zkušenosti a zanechte recenzi, která může pomoci ostatním uživatelům.

Máte zkušenosti se společností Energia Garenna s.r.o.? Pomozte ostatním uživatelům tím, že zanecháte svou recenzi. Vaše hodnocení může být cenným přínosem pro ty, kteří hledají spolehlivého poskytovatele energií. Děkujeme, že sdílíte své zkušenosti!

Informace o společnosti

Adresa sídla společnosti: Praha, Vinohrady (Praha 2), Americká 579/17, PSČ 12000
Datum vzniku společnosti: 22.12.2009
IČO: 28609921

Mapa:

Kraj: Hlavní město Praha
Okres: Praha
Obec: Praha 2

Činnosti firmy

Hlavní činnost firmy: Výroba elektřiny
Vedlejší činnosti firmy: Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení, Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí, Výroba ostatních elektrických zařízení, , ,

Máte zkušenosti s firmou Energia Garenna s.r.o.? Napište nám je do komentářů níže

Naposledy upraveno: 20.6.2024