Rate this post

Společnost ENERGETIKA TŘINEC, a.s. jejíž sídlo je v oblasti Třinec, okres Frýdek-Místek nabízí služby v oblasti dodávek elektřiny a plynu. Poskytuje širokou škálu ceníků, které jsou přizpůsobeny různým potřebám zákazníků. ENERGETIKA TŘINEC, a.s. se zaměřuje na spolehlivost svých dodávek a usiluje o modernizaci své infrastruktury. Kromě toho klade důraz na ekologické iniciativy a snahu o snižování emisí. Pro své zákazníky nabízí podporu a pomoc při řešení různých dotazů a problémů spojených s energetickými službami. Podělte se o své zkušenosti a zanechte recenzi, která může pomoci ostatním uživatelům.

Máte zkušenosti se společností ENERGETIKA TŘINEC, a.s.? Pomozte ostatním uživatelům tím, že zanecháte svou recenzi. Vaše hodnocení může být cenným přínosem pro ty, kteří hledají spolehlivého poskytovatele energií. Děkujeme, že sdílíte své zkušenosti!

Informace o společnosti

Adresa sídla společnosti: Třinec, Staré Město, Průmyslová 1024, PSČ 73961
Datum vzniku společnosti: 01.03.1994
IČO: 47675896

Mapa:

Kraj: Moravskoslezský kraj
Okres: Frýdek-Místek
Obec: Třinec

Činnosti firmy

Hlavní činnost firmy: Výroba elektřiny
Vedlejší činnosti firmy: Shromažďování, sběr a odstraňování odpadů, úprava odpadů k dalšímu využití, Skladování a vedlejší činnosti v dopravě, Výroba plynu; rozvod plynných paliv prostřednictvím sítí, Demolice a příprava staveniště, Maloobchod v nespecializovaných prodejnách, Poradenství v oblasti řízení

Máte zkušenosti s firmou ENERGETIKA TŘINEC, a.s.? Napište nám je do komentářů níže

Naposledy upraveno: 20.6.2024