Rate this post

Společnost Energetické družstvo Hnutí DUHA jejíž sídlo je v oblasti Brno-střed, okres Brno-město nabízí služby v oblasti dodávek elektřiny a plynu. Poskytuje širokou škálu ceníků, které jsou přizpůsobeny různým potřebám zákazníků. Energetické družstvo Hnutí DUHA se zaměřuje na spolehlivost svých dodávek a usiluje o modernizaci své infrastruktury. Kromě toho klade důraz na ekologické iniciativy a snahu o snižování emisí. Pro své zákazníky nabízí podporu a pomoc při řešení různých dotazů a problémů spojených s energetickými službami. Podělte se o své zkušenosti a zanechte recenzi, která může pomoci ostatním uživatelům.

Máte zkušenosti se společností Energetické družstvo Hnutí DUHA? Pomozte ostatním uživatelům tím, že zanecháte svou recenzi. Vaše hodnocení může být cenným přínosem pro ty, kteří hledají spolehlivého poskytovatele energií. Děkujeme, že sdílíte své zkušenosti!

Informace o společnosti

Adresa sídla společnosti: Brno, Brno-město, Údolní 567/33, PSČ 60200
Datum vzniku společnosti: 19.02.2024
IČO: 21266646

Mapa:

Kraj: Jihomoravský kraj
Okres: Brno-město
Obec: Brno-střed

Činnosti firmy

Hlavní činnost firmy: Výroba elektřiny
Vedlejší činnosti firmy: Činnosti v oblasti informačních technologií, Činnosti v oblasti nemovitostí, Výzkum a vývoj, Ostatní vzdělávání, Příprava staveniště, Inženýrské činnosti a související technické poradenství

Máte zkušenosti s firmou Energetické družstvo Hnutí DUHA? Napište nám je do komentářů níže

Naposledy upraveno: 20.6.2024