Rate this post

Společnost ENER J2 s. r. o. jejíž sídlo je v oblasti Písková Lhota, okres Mladá Boleslav nabízí služby v oblasti dodávek elektřiny a plynu. Poskytuje širokou škálu ceníků, které jsou přizpůsobeny různým potřebám zákazníků. ENER J2 s. r. o. se zaměřuje na spolehlivost svých dodávek a usiluje o modernizaci své infrastruktury. Kromě toho klade důraz na ekologické iniciativy a snahu o snižování emisí. Pro své zákazníky nabízí podporu a pomoc při řešení různých dotazů a problémů spojených s energetickými službami. Podělte se o své zkušenosti a zanechte recenzi, která může pomoci ostatním uživatelům.

Máte zkušenosti se společností ENER J2 s. r. o.? Pomozte ostatním uživatelům tím, že zanecháte svou recenzi. Vaše hodnocení může být cenným přínosem pro ty, kteří hledají spolehlivého poskytovatele energií. Děkujeme, že sdílíte své zkušenosti!

Informace o společnosti

Adresa sídla společnosti: Písková Lhota 189, PSČ 29431
Datum vzniku společnosti: 24.10.2003
IČO: 26909294

Mapa:

Kraj: Středočeský kraj
Okres: Mladá Boleslav
Obec: Písková Lhota

Činnosti firmy

Hlavní činnost firmy: Výroba elektřiny
Vedlejší činnosti firmy: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona, Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí, , , ,

Máte zkušenosti s firmou ENER J2 s. r. o.? Napište nám je do komentářů níže

Naposledy upraveno: 20.6.2024