Rate this post

Společnost ELYN ENERGIE a.s. jejíž sídlo je v oblasti České Budějovice, okres České Budějovice nabízí služby v oblasti dodávek elektřiny a plynu. Poskytuje širokou škálu ceníků, které jsou přizpůsobeny různým potřebám zákazníků. ELYN ENERGIE a.s. se zaměřuje na spolehlivost svých dodávek a usiluje o modernizaci své infrastruktury. Kromě toho klade důraz na ekologické iniciativy a snahu o snižování emisí. Pro své zákazníky nabízí podporu a pomoc při řešení různých dotazů a problémů spojených s energetickými službami. Podělte se o své zkušenosti a zanechte recenzi, která může pomoci ostatním uživatelům.

Máte zkušenosti se společností ELYN ENERGIE a.s.? Pomozte ostatním uživatelům tím, že zanecháte svou recenzi. Vaše hodnocení může být cenným přínosem pro ty, kteří hledají spolehlivého poskytovatele energií. Děkujeme, že sdílíte své zkušenosti!

Informace o společnosti

Adresa sídla společnosti: České Budějovice, České Budějovice 6, Lannova tř. 89/47, PSČ 37001
Datum vzniku společnosti: 04.08.2020
IČO: 9387901

Mapa:

Kraj: Jihočeský kraj
Okres: České Budějovice
Obec: České Budějovice

Činnosti firmy

Hlavní činnost firmy: Obchod s elektřinou
Vedlejší činnosti firmy: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona, Obchod s plynem prostřednictvím sítí, Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí, , ,

Máte zkušenosti s firmou ELYN ENERGIE a.s.? Napište nám je do komentářů níže

Naposledy upraveno: 20.6.2024