Rate this post

Společnost ELPRO – DELICIA, a.s. jejíž sídlo je v oblasti Příbram, okres Příbram nabízí služby v oblasti dodávek elektřiny a plynu. Poskytuje širokou škálu ceníků, které jsou přizpůsobeny různým potřebám zákazníků. ELPRO – DELICIA, a.s. se zaměřuje na spolehlivost svých dodávek a usiluje o modernizaci své infrastruktury. Kromě toho klade důraz na ekologické iniciativy a snahu o snižování emisí. Pro své zákazníky nabízí podporu a pomoc při řešení různých dotazů a problémů spojených s energetickými službami. Podělte se o své zkušenosti a zanechte recenzi, která může pomoci ostatním uživatelům.

Máte zkušenosti se společností ELPRO – DELICIA, a.s.? Pomozte ostatním uživatelům tím, že zanecháte svou recenzi. Vaše hodnocení může být cenným přínosem pro ty, kteří hledají spolehlivého poskytovatele energií. Děkujeme, že sdílíte své zkušenosti!

Informace o společnosti

Adresa sídla společnosti: Příbram, Příbram V-Zdaboř, Strakonická 174, PSČ 26101
Datum vzniku společnosti: 12.09.1995
IČO: 61672637

Mapa:

Kraj: Středočeský kraj
Okres: Příbram
Obec: Příbram

Činnosti firmy

Hlavní činnost firmy: Výroba, přenos a rozvod elektřiny
Vedlejší činnosti firmy: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona, Architektonické a inženýrské činnosti a související technické poradenství, Opravy výrobků pro osobní potřebu a převážně pro domácnost, Výstavba bytových a nebytových budov, Výroba komunikačních zařízení, Elektrické instalace

Máte zkušenosti s firmou ELPRO – DELICIA, a.s.? Napište nám je do komentářů níže