Rate this post

Společnost ELKOV s.r.o. jejíž sídlo je v oblasti Dubňany, okres Hodonín nabízí služby v oblasti dodávek elektřiny a plynu. Poskytuje širokou škálu ceníků, které jsou přizpůsobeny různým potřebám zákazníků. ELKOV s.r.o. se zaměřuje na spolehlivost svých dodávek a usiluje o modernizaci své infrastruktury. Kromě toho klade důraz na ekologické iniciativy a snahu o snižování emisí. Pro své zákazníky nabízí podporu a pomoc při řešení různých dotazů a problémů spojených s energetickými službami. Podělte se o své zkušenosti a zanechte recenzi, která může pomoci ostatním uživatelům.

Máte zkušenosti se společností ELKOV s.r.o.? Pomozte ostatním uživatelům tím, že zanecháte svou recenzi. Vaše hodnocení může být cenným přínosem pro ty, kteří hledají spolehlivého poskytovatele energií. Děkujeme, že sdílíte své zkušenosti!

Informace o společnosti

Adresa sídla společnosti: Dubňany, Fr. Vlacha 763, PSČ 69603
Datum vzniku společnosti: 05.05.1992
IČO: 46342974

Mapa:

Kraj: Jihomoravský kraj
Okres: Hodonín
Obec: Dubňany

Činnosti firmy

Hlavní činnost firmy: Výroba, přenos a rozvod elektřiny
Vedlejší činnosti firmy: Telekomunikační činnosti, Opravy kovodělných výrobků, strojů a zařízení, Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení, Výroba zámků a kování, Opravy ostatních výrobků pro osobní potřebu a převážně pro domácnost,

Máte zkušenosti s firmou ELKOV s.r.o.? Napište nám je do komentářů níže