Rate this post

Společnost ELIMON a.s. jejíž sídlo je v oblasti Praha 1, okres Praha nabízí služby v oblasti dodávek elektřiny a plynu. Poskytuje širokou škálu ceníků, které jsou přizpůsobeny různým potřebám zákazníků. ELIMON a.s. se zaměřuje na spolehlivost svých dodávek a usiluje o modernizaci své infrastruktury. Kromě toho klade důraz na ekologické iniciativy a snahu o snižování emisí. Pro své zákazníky nabízí podporu a pomoc při řešení různých dotazů a problémů spojených s energetickými službami. Podělte se o své zkušenosti a zanechte recenzi, která může pomoci ostatním uživatelům.

Máte zkušenosti se společností ELIMON a.s.? Pomozte ostatním uživatelům tím, že zanecháte svou recenzi. Vaše hodnocení může být cenným přínosem pro ty, kteří hledají spolehlivého poskytovatele energií. Děkujeme, že sdílíte své zkušenosti!

Informace o společnosti

Adresa sídla společnosti: Praha, Nové Město (Praha 1), Jungmannova 31/23, PSČ 11000
Datum vzniku společnosti: 29.07.2004
IČO: 27163962

Mapa:

Kraj: Hlavní město Praha
Okres: Praha
Obec: Praha 1

Činnosti firmy

Hlavní činnost firmy: Výroba, přenos a rozvod elektřiny
Vedlejší činnosti firmy: Shromažďování, sběr a odstraňování odpadů, úprava odpadů k dalšímu využití, Výroba plynu; rozvod plynných paliv prostřednictvím sítí, Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení, Činnosti v oblasti informačních technologií, Poradenství v oblasti řízení, Architektonické a inženýrské činnosti a související technické poradenství

Máte zkušenosti s firmou ELIMON a.s.? Napište nám je do komentářů níže