Rate this post

Společnost ELGA s.r.o. jejíž sídlo je v oblasti Praha 1, okres Praha nabízí služby v oblasti dodávek elektřiny a plynu. Poskytuje širokou škálu ceníků, které jsou přizpůsobeny různým potřebám zákazníků. ELGA s.r.o. se zaměřuje na spolehlivost svých dodávek a usiluje o modernizaci své infrastruktury. Kromě toho klade důraz na ekologické iniciativy a snahu o snižování emisí. Pro své zákazníky nabízí podporu a pomoc při řešení různých dotazů a problémů spojených s energetickými službami. Podělte se o své zkušenosti a zanechte recenzi, která může pomoci ostatním uživatelům.

Máte zkušenosti se společností ELGA s.r.o.? Pomozte ostatním uživatelům tím, že zanecháte svou recenzi. Vaše hodnocení může být cenným přínosem pro ty, kteří hledají spolehlivého poskytovatele energií. Děkujeme, že sdílíte své zkušenosti!

Informace o společnosti

Adresa sídla společnosti: Praha, Nové Město (Praha 1), náměstí Republiky 1079/1A, PSČ 11000
Datum vzniku společnosti: 14.11.2007
IČO: 28073487

Mapa:

Kraj: Hlavní město Praha
Okres: Praha
Obec: Praha 1

Činnosti firmy

Hlavní činnost firmy: Výroba elektřiny
Vedlejší činnosti firmy: Shromažďování, sběr a odstraňování odpadů, úprava odpadů k dalšímu využití, Pěstování plodin jiných než trvalých, Živočišná výroba, Ostatní maloobchod s novým zbožím ve specializovaných prodejnách, Lesní hospodářství a jiné činnosti v oblasti lesnictví, Sladkovodní akvakultura

Máte zkušenosti s firmou ELGA s.r.o.? Napište nám je do komentářů níže

Naposledy upraveno: 20.6.2024