Rate this post

Společnost ELFIN L, spol. s r.o. jejíž sídlo je v oblasti Malé Kyšice, okres Kladno nabízí služby v oblasti dodávek elektřiny a plynu. Poskytuje širokou škálu ceníků, které jsou přizpůsobeny různým potřebám zákazníků. ELFIN L, spol. s r.o. se zaměřuje na spolehlivost svých dodávek a usiluje o modernizaci své infrastruktury. Kromě toho klade důraz na ekologické iniciativy a snahu o snižování emisí. Pro své zákazníky nabízí podporu a pomoc při řešení různých dotazů a problémů spojených s energetickými službami. Podělte se o své zkušenosti a zanechte recenzi, která může pomoci ostatním uživatelům.

Máte zkušenosti se společností ELFIN L, spol. s r.o.? Pomozte ostatním uživatelům tím, že zanecháte svou recenzi. Vaše hodnocení může být cenným přínosem pro ty, kteří hledají spolehlivého poskytovatele energií. Děkujeme, že sdílíte své zkušenosti!

Informace o společnosti

Adresa sídla společnosti: Malé Kyšice, Borová 141, PSČ 27351
Datum vzniku společnosti: 09.05.1994
IČO: 61325309

Mapa:

Kraj: Středočeský kraj
Okres: Kladno
Obec: Malé Kyšice

Činnosti firmy

Hlavní činnost firmy: Výroba, přenos a rozvod elektřiny
Vedlejší činnosti firmy: Architektonické a inženýrské činnosti a související technické poradenství, Výroba ostatních strojů pro speciální účely j. n., Shromažďování, úprava a rozvod vody, Maloobchod s převahou potravin, nápojů a tabákových výrobků v nespecializovaných prodejnách, ,

Máte zkušenosti s firmou ELFIN L, spol. s r.o.? Napište nám je do komentářů níže