5/5 - (2 votes)

Každá domácnost topí trochu jinak. Většina se však shodne na tom, že jejich topení je spojeno se zemním či s jiným plynem. Mnohým domácnostem však tato alternativa nevyhovuje, a to už z jakéhokoli důvodu. Většinou za to však může možnost úniku plynu a následné poškození zdraví, a tak se většina rodin tedy rozhodne přejít k té elektrické energii, kterou bude vytápět svůj dům. Pro mnoho lidí je tím nejlepším řešením elektrický přímotop. Má totiž spoustu verzí, které jsou vhodné pro různé místnosti. Například pokud se rozhodnete vytopit uzavřený prostor, třeba ložnici, určitě sáhněte po přímotopu s ventilátorem, který do dané místnosti rozprostře teplo během několika minut. Pakliže však chcete přímotop, který by nezabíral ani kousek místa, zkuste závěsnou podobu horkovzdušného ventilátoru.

Elektrické přímotopy jako rychlé a levné zahřátí domova

Elektrické přímotopy si ovšem lidé volí zejména proto, že se jedná o relativně levné vytápění domácnosti. Nemusíte se tedy bát, že vás občasné zatopení zruinuje. Takové zařízení navíc pořídíte zhruba kolem šesti set až tisíci koruny v tom nejzákladnějším provedení. Samozřejmě pokud toužíte po vychytanějším přímotopu, zaplatíte si více.

Díky lehkosti můžete elektrické přímotopy snadno přenášet či skladovat. Fungují zhruba tak, že do sebe naberou studený vzduch a během chvilky vychrlí vlnu vzduchu teplého. Tak bude vaše domácnost zahřátá zatopena během několika minut.

V kategorii:

Informace,

Naposledy upraveno: 12.11.2019