Rate this post

Společnost Elektrárny Opatovice, a.s. jejíž sídlo je v oblasti Opatovice nad Labem, okres Pardubice nabízí služby v oblasti dodávek elektřiny a plynu. Poskytuje širokou škálu ceníků, které jsou přizpůsobeny různým potřebám zákazníků. Elektrárny Opatovice, a.s. se zaměřuje na spolehlivost svých dodávek a usiluje o modernizaci své infrastruktury. Kromě toho klade důraz na ekologické iniciativy a snahu o snižování emisí. Pro své zákazníky nabízí podporu a pomoc při řešení různých dotazů a problémů spojených s energetickými službami. Podělte se o své zkušenosti a zanechte recenzi, která může pomoci ostatním uživatelům.

Máte zkušenosti se společností Elektrárny Opatovice, a.s.? Pomozte ostatním uživatelům tím, že zanecháte svou recenzi. Vaše hodnocení může být cenným přínosem pro ty, kteří hledají spolehlivého poskytovatele energií. Děkujeme, že sdílíte své zkušenosti!

Informace o společnosti

Adresa sídla společnosti: Opatovice nad Labem 478, PSČ 53345
Datum vzniku společnosti: 13.06.2006
IČO: 27567320

Mapa:

Kraj: Pardubický kraj
Okres: Pardubice
Obec: Opatovice nad Labem

Činnosti firmy

Hlavní činnost firmy: Výroba elektřiny
Vedlejší činnosti firmy: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona, Výroba a rozvod tepla a klimatizovaného vzduchu, výroba ledu, Železniční nákladní doprava, Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí, Instalace průmyslových strojů a zařízení, Obchod s elektřinou

Máte zkušenosti s firmou Elektrárny Opatovice, a.s.? Napište nám je do komentářů níže

Naposledy upraveno: 20.6.2024