Rate this post

Společnost Elektrárna Tisová, a.s. jejíž sídlo je v oblasti Březová, okres Sokolov nabízí služby v oblasti dodávek elektřiny a plynu. Poskytuje širokou škálu ceníků, které jsou přizpůsobeny různým potřebám zákazníků. Elektrárna Tisová, a.s. se zaměřuje na spolehlivost svých dodávek a usiluje o modernizaci své infrastruktury. Kromě toho klade důraz na ekologické iniciativy a snahu o snižování emisí. Pro své zákazníky nabízí podporu a pomoc při řešení různých dotazů a problémů spojených s energetickými službami. Podělte se o své zkušenosti a zanechte recenzi, která může pomoci ostatním uživatelům.

Máte zkušenosti se společností Elektrárna Tisová, a.s.? Pomozte ostatním uživatelům tím, že zanecháte svou recenzi. Vaše hodnocení může být cenným přínosem pro ty, kteří hledají spolehlivého poskytovatele energií. Děkujeme, že sdílíte své zkušenosti!

Informace o společnosti

Adresa sídla společnosti: Březová, Tisová 2, PSČ 35601
Datum vzniku společnosti: 23.08.2012
IČO: 29160189

Mapa:

Kraj: Karlovarský kraj
Okres: Sokolov
Obec: Březová

Činnosti firmy

Hlavní činnost firmy: Výroba, přenos a rozvod elektřiny
Vedlejší činnosti firmy: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona, Výroba a rozvod tepla a klimatizovaného vzduchu, výroba ledu, Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí, Instalace průmyslových strojů a zařízení, Instalace vody, odpadu, plynu, topení a klimatizace, Účetnické a auditorské činnosti; daňové poradenství

Máte zkušenosti s firmou Elektrárna Tisová, a.s.? Napište nám je do komentářů níže