Rate this post

Společnost Elektra Nová Dědina s.r.o. jejíž sídlo je v oblasti Nová Dědina, okres Kroměříž nabízí služby v oblasti dodávek elektřiny a plynu. Poskytuje širokou škálu ceníků, které jsou přizpůsobeny různým potřebám zákazníků. Elektra Nová Dědina s.r.o. se zaměřuje na spolehlivost svých dodávek a usiluje o modernizaci své infrastruktury. Kromě toho klade důraz na ekologické iniciativy a snahu o snižování emisí. Pro své zákazníky nabízí podporu a pomoc při řešení různých dotazů a problémů spojených s energetickými službami. Podělte se o své zkušenosti a zanechte recenzi, která může pomoci ostatním uživatelům.

Máte zkušenosti se společností Elektra Nová Dědina s.r.o.? Pomozte ostatním uživatelům tím, že zanecháte svou recenzi. Vaše hodnocení může být cenným přínosem pro ty, kteří hledají spolehlivého poskytovatele energií. Děkujeme, že sdílíte své zkušenosti!

Informace o společnosti

Adresa sídla společnosti: Nová Dědina 177, PSČ 76821
Datum vzniku společnosti: 12.01.2009
IČO: 28321090

Mapa:

Kraj: Zlínský kraj
Okres: Kroměříž
Obec: Nová Dědina

Činnosti firmy

Hlavní činnost firmy: Výroba elektřiny
Vedlejší činnosti firmy: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona, Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení, , , ,

Máte zkušenosti s firmou Elektra Nová Dědina s.r.o.? Napište nám je do komentářů níže

Naposledy upraveno: 20.6.2024