Rate this post

Společnost Ekologické Zdroje Energie s.r.o. jejíž sídlo je v oblasti Olomouc, okres Olomouc nabízí služby v oblasti dodávek elektřiny a plynu. Poskytuje širokou škálu ceníků, které jsou přizpůsobeny různým potřebám zákazníků. Ekologické Zdroje Energie s.r.o. se zaměřuje na spolehlivost svých dodávek a usiluje o modernizaci své infrastruktury. Kromě toho klade důraz na ekologické iniciativy a snahu o snižování emisí. Pro své zákazníky nabízí podporu a pomoc při řešení různých dotazů a problémů spojených s energetickými službami. Podělte se o své zkušenosti a zanechte recenzi, která může pomoci ostatním uživatelům.

Máte zkušenosti se společností Ekologické Zdroje Energie s.r.o.? Pomozte ostatním uživatelům tím, že zanecháte svou recenzi. Vaše hodnocení může být cenným přínosem pro ty, kteří hledají spolehlivého poskytovatele energií. Děkujeme, že sdílíte své zkušenosti!

Informace o společnosti

Adresa sídla společnosti: Olomouc, Nová Ulice, Palackého 75/21, PSČ 77900
Datum vzniku společnosti: 10.05.2007
IČO: 27730298

Mapa:

Kraj: Olomoucký kraj
Okres: Olomouc
Obec: Olomouc

Činnosti firmy

Hlavní činnost firmy: Obchod s elektřinou
Vedlejší činnosti firmy: Ostatní profesní, vědecké a technické činnosti, Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení, Výstavba bytových a nebytových budov, , ,

Máte zkušenosti s firmou Ekologické Zdroje Energie s.r.o.? Napište nám je do komentářů níže

Naposledy upraveno: 20.6.2024