Rate this post

Společnost Ekolinda s.r.o. jejíž sídlo je v oblasti Žižice, okres Kladno nabízí služby v oblasti dodávek elektřiny a plynu. Poskytuje širokou škálu ceníků, které jsou přizpůsobeny různým potřebám zákazníků. Ekolinda s.r.o. se zaměřuje na spolehlivost svých dodávek a usiluje o modernizaci své infrastruktury. Kromě toho klade důraz na ekologické iniciativy a snahu o snižování emisí. Pro své zákazníky nabízí podporu a pomoc při řešení různých dotazů a problémů spojených s energetickými službami. Podělte se o své zkušenosti a zanechte recenzi, která může pomoci ostatním uživatelům.

Máte zkušenosti se společností Ekolinda s.r.o.? Pomozte ostatním uživatelům tím, že zanecháte svou recenzi. Vaše hodnocení může být cenným přínosem pro ty, kteří hledají spolehlivého poskytovatele energií. Děkujeme, že sdílíte své zkušenosti!

Informace o společnosti

Adresa sídla společnosti: Žižice, Drnov 1, PSČ 27401
Datum vzniku společnosti: 06.08.2007
IČO: 27937879

Mapa:

Kraj: Středočeský kraj
Okres: Kladno
Obec: Žižice

Činnosti firmy

Hlavní činnost firmy: Výroba elektřiny
Vedlejší činnosti firmy: Poradenství v oblasti řízení, Ostatní maloobchod s novým zbožím ve specializovaných prodejnách, Elektrické instalace, Účetnické a auditorské činnosti; daňové poradenství, ,

Máte zkušenosti s firmou Ekolinda s.r.o.? Napište nám je do komentářů níže

Naposledy upraveno: 20.6.2024