Rate this post

Společnost EKOGRUNT s.r.o. jejíž sídlo je v oblasti Velká nad Veličkou, okres Hodonín nabízí služby v oblasti dodávek elektřiny a plynu. Poskytuje širokou škálu ceníků, které jsou přizpůsobeny různým potřebám zákazníků. EKOGRUNT s.r.o. se zaměřuje na spolehlivost svých dodávek a usiluje o modernizaci své infrastruktury. Kromě toho klade důraz na ekologické iniciativy a snahu o snižování emisí. Pro své zákazníky nabízí podporu a pomoc při řešení různých dotazů a problémů spojených s energetickými službami. Podělte se o své zkušenosti a zanechte recenzi, která může pomoci ostatním uživatelům.

Máte zkušenosti se společností EKOGRUNT s.r.o.? Pomozte ostatním uživatelům tím, že zanecháte svou recenzi. Vaše hodnocení může být cenným přínosem pro ty, kteří hledají spolehlivého poskytovatele energií. Děkujeme, že sdílíte své zkušenosti!

Informace o společnosti

Adresa sídla společnosti: Velká nad Veličkou 406, PSČ 69674
Datum vzniku společnosti: 09.07.2009
IČO: 28351274

Mapa:

Kraj: Jihomoravský kraj
Okres: Hodonín
Obec: Velká nad Veličkou

Činnosti firmy

Hlavní činnost firmy: Výroba elektřiny
Vedlejší činnosti firmy: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona, Rostlinná a živočišná výroba, myslivost a související činnosti, Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí, , ,

Máte zkušenosti s firmou EKOGRUNT s.r.o.? Napište nám je do komentářů níže

Naposledy upraveno: 20.6.2024