Rate this post

Společnost EKEN spol. s r. o. jejíž sídlo je v oblasti Praha 6, okres Praha nabízí služby v oblasti dodávek elektřiny a plynu. Poskytuje širokou škálu ceníků, které jsou přizpůsobeny různým potřebám zákazníků. EKEN spol. s r. o. se zaměřuje na spolehlivost svých dodávek a usiluje o modernizaci své infrastruktury. Kromě toho klade důraz na ekologické iniciativy a snahu o snižování emisí. Pro své zákazníky nabízí podporu a pomoc při řešení různých dotazů a problémů spojených s energetickými službami. Podělte se o své zkušenosti a zanechte recenzi, která může pomoci ostatním uživatelům.

Máte zkušenosti se společností EKEN spol. s r. o.? Pomozte ostatním uživatelům tím, že zanecháte svou recenzi. Vaše hodnocení může být cenným přínosem pro ty, kteří hledají spolehlivého poskytovatele energií. Děkujeme, že sdílíte své zkušenosti!

Informace o společnosti

Adresa sídla společnosti: Praha, Břevnov (Praha 6), Bělohorská 259/41, PSČ 16900
Datum vzniku společnosti: 27.08.1991
IČO: 40755495

Mapa:

Kraj: Hlavní město Praha
Okres: Praha
Obec: Praha 6

Činnosti firmy

Hlavní činnost firmy: Výroba, přenos a rozvod elektřiny
Vedlejší činnosti firmy: Zpracování dřeva, výroba dřevěných, korkových, proutěných a slaměných výrobků, kromě nábytku, Shromažďování, sběr a odstraňování odpadů, úprava odpadů k dalšímu využití, Maloobchod, kromě motorových vozidel, Nespecializovaný velkoobchod, Rekreační a ostatní krátkodobé ubytování,

Máte zkušenosti s firmou EKEN spol. s r. o.? Napište nám je do komentářů níže