Rate this post

Společnost EIF Energo s.r.o. jejíž sídlo je v oblasti Mariánské Lázně, okres Cheb nabízí služby v oblasti dodávek elektřiny a plynu. Poskytuje širokou škálu ceníků, které jsou přizpůsobeny různým potřebám zákazníků. EIF Energo s.r.o. se zaměřuje na spolehlivost svých dodávek a usiluje o modernizaci své infrastruktury. Kromě toho klade důraz na ekologické iniciativy a snahu o snižování emisí. Pro své zákazníky nabízí podporu a pomoc při řešení různých dotazů a problémů spojených s energetickými službami. Podělte se o své zkušenosti a zanechte recenzi, která může pomoci ostatním uživatelům.

Máte zkušenosti se společností EIF Energo s.r.o.? Pomozte ostatním uživatelům tím, že zanecháte svou recenzi. Vaše hodnocení může být cenným přínosem pro ty, kteří hledají spolehlivého poskytovatele energií. Děkujeme, že sdílíte své zkušenosti!

Informace o společnosti

Adresa sídla společnosti: Mariánské Lázně, Úšovice, Tepelská 137/3, PSČ 35301
Datum vzniku společnosti: 17.04.2023
IČO: 19242867

Mapa:

Kraj: Karlovarský kraj
Okres: Cheb
Obec: Mariánské Lázně

Činnosti firmy

Hlavní činnost firmy: Výroba, přenos a rozvod elektřiny
Vedlejší činnosti firmy: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona, Maloobchod, kromě motorových vozidel, Výroba a rozvod tepla a klimatizovaného vzduchu, výroba ledu, Činnosti v oblasti informačních technologií, Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí, Inženýrské činnosti a související technické poradenství

Máte zkušenosti s firmou EIF Energo s.r.o.? Napište nám je do komentářů níže

Naposledy upraveno: 20.6.2024