Rate this post

Společnost EHB s.r.o. jejíž sídlo je v oblasti Vysoká Pec, okres Chomutov nabízí služby v oblasti dodávek elektřiny a plynu. Poskytuje širokou škálu ceníků, které jsou přizpůsobeny různým potřebám zákazníků. EHB s.r.o. se zaměřuje na spolehlivost svých dodávek a usiluje o modernizaci své infrastruktury. Kromě toho klade důraz na ekologické iniciativy a snahu o snižování emisí. Pro své zákazníky nabízí podporu a pomoc při řešení různých dotazů a problémů spojených s energetickými službami. Podělte se o své zkušenosti a zanechte recenzi, která může pomoci ostatním uživatelům.

Máte zkušenosti se společností EHB s.r.o.? Pomozte ostatním uživatelům tím, že zanecháte svou recenzi. Vaše hodnocení může být cenným přínosem pro ty, kteří hledají spolehlivého poskytovatele energií. Děkujeme, že sdílíte své zkušenosti!

Informace o společnosti

Adresa sídla společnosti: Vysoká Pec, Jirkovská 106, PSČ 43159
Datum vzniku společnosti: 14.12.2009
IČO: 28714415

Mapa:

Kraj: Ústecký kraj
Okres: Chomutov
Obec: Vysoká Pec

Činnosti firmy

Hlavní činnost firmy: Výroba elektřiny
Vedlejší činnosti firmy: Maloobchod, kromě motorových vozidel, Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení, Poradenství v oblasti řízení, Reklamní činnosti, Úklidové činnosti, Nespecializovaný velkoobchod

Máte zkušenosti s firmou EHB s.r.o.? Napište nám je do komentářů níže

Naposledy upraveno: 20.6.2024