Rate this post

Společnost ecoV energy s.r.o. jejíž sídlo je v oblasti Plzeň 3, okres Plzeň-město nabízí služby v oblasti dodávek elektřiny a plynu. Poskytuje širokou škálu ceníků, které jsou přizpůsobeny různým potřebám zákazníků. ecoV energy s.r.o. se zaměřuje na spolehlivost svých dodávek a usiluje o modernizaci své infrastruktury. Kromě toho klade důraz na ekologické iniciativy a snahu o snižování emisí. Pro své zákazníky nabízí podporu a pomoc při řešení různých dotazů a problémů spojených s energetickými službami. Podělte se o své zkušenosti a zanechte recenzi, která může pomoci ostatním uživatelům.

Máte zkušenosti se společností ecoV energy s.r.o.? Pomozte ostatním uživatelům tím, že zanecháte svou recenzi. Vaše hodnocení může být cenným přínosem pro ty, kteří hledají spolehlivého poskytovatele energií. Děkujeme, že sdílíte své zkušenosti!

Informace o společnosti

Adresa sídla společnosti: Plzeň, Jižní Předměstí, Zikmunda Wintra 1208/7, PSČ 30100
Datum vzniku společnosti: 30.07.2009
IČO: 29077672

Mapa:

Kraj: Plzeňský kraj
Okres: Plzeň-město
Obec: Plzeň 3

Činnosti firmy

Hlavní činnost firmy: Výroba elektřiny
Vedlejší činnosti firmy: Lesnictví a těžba dřeva, Maloobchod, kromě motorových vozidel, Pěstování plodin jiných než trvalých, Živočišná výroba, Podpůrné činnosti pro zemědělství a posklizňové činnosti, Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí

Máte zkušenosti s firmou ecoV energy s.r.o.? Napište nám je do komentářů níže

Naposledy upraveno: 20.6.2024