E.ON pobočka Prostějov

E.ON pobočka Prostějov
2.9 (57.33%) 15

Adresa zákaznického centra E.ON Prostějov:

Komenského 1589/29
Prostějov

Otevírací doba:

Pondělí 09:00–12:00, 13:00–16:15
Středa 09:00–12:00, 13:00–16:15
Napište vaše zkušenosti s touto firmou:

7 Responses to E.ON pobočka Prostějov

 1. Jana napsal:

  Dobrý den,
  29.6.2020 navštívil mě údajně Váš zaměstnanec s informací,že došlo ke změně tarifů u platby přes SIPO.Vyžadoval doklad od SIPO,který si nafotil na mobil.Přijel vozem BMV kombi tmavé barvy SPZ 1BL 3812.Pak se začal chovat arogantně a začal nám sprostě nadávat.Vidělo to několik lidí na ulici i soused,kterému stačil také sprostě nadávat,když jsme se ho zeptali zdali nepatří k podvodníkům. Pak rychle sedl do auta a odjel.Jedná se opravdu o Vašeho pracovníka který jezdí po lidech?Celou tuto záležitost jsme předali k vyšetření policii ČR.

 2. Ing. Bohdan Kousal napsal:

  Vážení,
  počátkem prosince 2019 jsme objednávali instalaci elektroměru, dosud k ní nedošlo. Jedná se o zahradu Sadová (za Hloučelou), parcela 5779/10, je to tam, kde má dr. Turková elektroměr – odběrné místo 5100699511. Vedení je naistalováno včetně jističů, chybí jen připojení elektroměru. Prosím o sdělení, kdy by to mohlo být. Děkuji.

 3. Vojtěch Jiříček Ing. napsal:

  Vážení přátelé,

  omlouvám se za neúmyslné způsobení zmatku. Dnes jsem si stěžoval, že nepřišel ohlášený odečítatel elektroměru. Elektroměr byl odečten, aniž mě někdo kontaktoval a informoval. Tímto považuji věc za vyřízenou.
  Dovolím si ale poznámku: Je-li výzva adresovaná na mě, považuji za samozřejmé, že mě někdo osloví a oznámí mi to.
  S pozdravem a omluvou
  Ing. Vojtěch Jiříček

 4. Franc František napsal:

  Dobrý den.
  Potřebovali bychom revizní správu trafostanice ZOD Ptení.

 5. Ing. Vladimír Muzikář napsal:

  Vážení,
  obracím se na vás s následující žádostí:
  V současné době kupujeme s manželkou objekty bývalého ZD Krásensko farma Ruprechtov, v obci Ruprechtov, okres Vyškov. Součástí prodeje je i transformátor starší konstrukce. Chceme vědět, kdo má tento přístroj na starosti (údajně nějaký váš pracovník v EONu Prostějov).

  Chceme se s ním kontaktovat, možná i navštívit a probrat problematiku odběru. Jedná se o to, že v objektu farmy Ruprechtov je několik pro nás naprosto cizích odběratelů, kterým ZD v minulosti prodalo stavby, ale které stojí na našich pozemcích.

  Chceme doporučit sazbu – po konzultaci s vaším pracovníkem.

  Trafostanice se nachází katastr Ruprechtov.

  Muzikář

 6. Jan napsal:

  Dobrý den,
  navštívil mě ůdajně Váš zaměstnanec s informací,že došlo ke změně kontaktů u platby přes SIPO.
  Došlo prý ke změně dvojcíslí posledního.
  Jde opravdu z Vaší strany ke změně,nebo NE.

 7. Skála Jaroslav bytem Olomouc Keplerova 122/6 napsal:

  Vazení přatelé,V nedávné době Vás pracovník odebíral soucasné stavy spotreby elektriny v rekreacní oblasti Mostkovice chaty.Prestože mám elektroměr přístupný Vás pracovník stav nezaznamenal.Proto Vam zasílám soucasný stav.Elektroměr CEM 11O122 stav OOO159,7 KWH dne 26.lO.l7 Odběratel JAROSLAV SKALA OLOMOUC-HOLICE,KEPLEROVA 122/6.Prosím o zaznamenání mé zprávy a vyuctování mé spotreby která je u mně 1 krat za rok.Dekuji Skála Jaroslav.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.