17 komentářů

 1. Dobrý den chtěl bych se zeptat kolik je za 1 kw hod v normálním tarifu a v nízkém tarifu odběrné m.s. 3700275117.Předem děkuji za kladné vyřízení.S pozdravem Josef Zavadil

 2. Dobrý den, já mám prosbu, mohli by jste mi poslat fakturu za odběr elektřiny za rok 2023.Jmenuji se Petrová Ivana

 3. Dobrý den, zdědil jsem spolu se sestrou rodinný dům po rodičích. Plyn i el. měli u PMP která minulý týden skončila. Dům nyní prodáváme.
  Chci se zeptat jak máme postupovat když v domě nikdo nebydlí, v nejbližší době bude prodán a nechceme aby byla el a plyn odpojen?
  Máme se dostavit osobně k vám na pobočku?
  Děkuji za informaci
  Hezký den¨
  Vysloužil

 4. Dobrý den, potřebuji znát výrobní číslo mého elektroměru. Jsem zákazníkem, který má ukončen režim DPI a musím udělat samoodečet. V našem domě jsou elektroměry všech nájemníků v jedné skřini a nejsou označeny ani čísly bytů, natož jmény nájemníků. Takže nevím, který z nich je můj a nikdo v domě to také neví, ptal jsem se na to všech sousedů, ale nikdo to neví. Na faktuře od mého dosavadního dodavatele Europe Easy Energy,který ukončil činnost, číslo elektroměru také není. Prosím, napište mi výrobní číslo mého elektroměru, protože jedině podle tohoto čísla mohu zjistit, který z elektroměrů patří k mému bytu.
  Aleš K.

 5. Dobrý den, chtěl bych zjistit časy spínání nízkého tarifu EONu od 1.11.2021.Jsem v lokalitě Prostějov kód 165.Děkuji

 6. Dotaz,
  jsem odběratelem jak elektřiny, tak i plynu od vaší Vaší firmy.
  Platím měsíční zálohy pomocí SIPA.
  V současné době potřebuji tuto formu plateb převést na svoji dceru.
  Můžete mi mi poradit jak provést přepis záloh?
  Děkuji předem za kladnou odpověď.

 7. Hledám mejlový kontakt na e.on.Prostějov,není nikde zveřejněn,jsem neslyšící a chci se přihlásit k odběru el.v obci Prostějovičky. Děkuji za zprávu.

  1. Dobrý den. 26. a 27.10. jsem dostal automaticky informaci o přijetí mé poptávky na dodávku plynu a elektřiny vaší firmou. Mám dotaz, kdy je předpoklad uzavření smlouvy. Bydlím v Prostějově, Kostelecká ul. Děkuji za odpověď.

 8. Dobrý den,
  29.6.2020 navštívil mě údajně Váš zaměstnanec s informací,že došlo ke změně tarifů u platby přes SIPO.Vyžadoval doklad od SIPO,který si nafotil na mobil.Přijel vozem BMV kombi tmavé barvy SPZ 1BL 3812.Pak se začal chovat arogantně a začal nám sprostě nadávat.Vidělo to několik lidí na ulici i soused,kterému stačil také sprostě nadávat,když jsme se ho zeptali zdali nepatří k podvodníkům. Pak rychle sedl do auta a odjel.Jedná se opravdu o Vašeho pracovníka který jezdí po lidech?Celou tuto záležitost jsme předali k vyšetření policii ČR.

 9. Vážení,
  počátkem prosince 2019 jsme objednávali instalaci elektroměru, dosud k ní nedošlo. Jedná se o zahradu Sadová (za Hloučelou), parcela 5779/10, je to tam, kde má dr. Turková elektroměr – odběrné místo 5100699511. Vedení je naistalováno včetně jističů, chybí jen připojení elektroměru. Prosím o sdělení, kdy by to mohlo být. Děkuji.

 10. Vážení přátelé,

  omlouvám se za neúmyslné způsobení zmatku. Dnes jsem si stěžoval, že nepřišel ohlášený odečítatel elektroměru. Elektroměr byl odečten, aniž mě někdo kontaktoval a informoval. Tímto považuji věc za vyřízenou.
  Dovolím si ale poznámku: Je-li výzva adresovaná na mě, považuji za samozřejmé, že mě někdo osloví a oznámí mi to.
  S pozdravem a omluvou
  Ing. Vojtěch Jiříček

 11. Vážení,
  obracím se na vás s následující žádostí:
  V současné době kupujeme s manželkou objekty bývalého ZD Krásensko farma Ruprechtov, v obci Ruprechtov, okres Vyškov. Součástí prodeje je i transformátor starší konstrukce. Chceme vědět, kdo má tento přístroj na starosti (údajně nějaký váš pracovník v EONu Prostějov).

  Chceme se s ním kontaktovat, možná i navštívit a probrat problematiku odběru. Jedná se o to, že v objektu farmy Ruprechtov je několik pro nás naprosto cizích odběratelů, kterým ZD v minulosti prodalo stavby, ale které stojí na našich pozemcích.

  Chceme doporučit sazbu – po konzultaci s vaším pracovníkem.

  Trafostanice se nachází katastr Ruprechtov.

  Muzikář

 12. Dobrý den,
  navštívil mě ůdajně Váš zaměstnanec s informací,že došlo ke změně kontaktů u platby přes SIPO.
  Došlo prý ke změně dvojcíslí posledního.
  Jde opravdu z Vaší strany ke změně,nebo NE.

 13. Vazení přatelé,V nedávné době Vás pracovník odebíral soucasné stavy spotreby elektriny v rekreacní oblasti Mostkovice chaty.Prestože mám elektroměr přístupný Vás pracovník stav nezaznamenal.Proto Vam zasílám soucasný stav.Elektroměr CEM 11O122 stav OOO159,7 KWH dne 26.lO.l7 Odběratel JAROSLAV SKALA OLOMOUC-HOLICE,KEPLEROVA 122/6.Prosím o zaznamenání mé zprávy a vyuctování mé spotreby která je u mně 1 krat za rok.Dekuji Skála Jaroslav.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *