Rate this post

Společnost E.ON Energie, a.s. jejíž sídlo je v oblasti České Budějovice, okres České Budějovice nabízí služby v oblasti dodávek elektřiny a plynu. Poskytuje širokou škálu ceníků, které jsou přizpůsobeny různým potřebám zákazníků. E.ON Energie, a.s. se zaměřuje na spolehlivost svých dodávek a usiluje o modernizaci své infrastruktury. Kromě toho klade důraz na ekologické iniciativy a snahu o snižování emisí. Pro své zákazníky nabízí podporu a pomoc při řešení různých dotazů a problémů spojených s energetickými službami. Podělte se o své zkušenosti a zanechte recenzi, která může pomoci ostatním uživatelům.

Máte zkušenosti se společností E.ON Energie, a.s.? Pomozte ostatním uživatelům tím, že zanecháte svou recenzi. Vaše hodnocení může být cenným přínosem pro ty, kteří hledají spolehlivého poskytovatele energií. Děkujeme, že sdílíte své zkušenosti!

Informace o společnosti

Adresa sídla společnosti: České Budějovice, České Budějovice 7, F. A. Gerstnera 2151/6, PSČ 37001
Datum vzniku společnosti: 27.07.2004
IČO: 26078201

Mapa:

Kraj: Jihočeský kraj
Okres: České Budějovice
Obec: České Budějovice

Činnosti firmy

Hlavní činnost firmy: Obchod s elektřinou
Vedlejší činnosti firmy: Velkoobchod a maloobchod; opravy a údržba motorových vozidel, Opravy a instalace strojů a zařízení, Výroba a rozvod elektřiny, plynu, tepla a klimatizovaného vzduchu, Instalace průmyslových strojů a zařízení, Výstavba bytových a nebytových budov, Elektroinstalační, instalatérské a ostatní stavebně instalační práce

Máte zkušenosti s firmou E.ON Energie, a.s.? Napište nám je do komentářů níže

Naposledy upraveno: 20.6.2024