Rate this post

Společnost DISTEP a.s. jejíž sídlo je v oblasti Frýdek-Místek, okres Frýdek-Místek nabízí služby v oblasti dodávek elektřiny a plynu. Poskytuje širokou škálu ceníků, které jsou přizpůsobeny různým potřebám zákazníků. DISTEP a.s. se zaměřuje na spolehlivost svých dodávek a usiluje o modernizaci své infrastruktury. Kromě toho klade důraz na ekologické iniciativy a snahu o snižování emisí. Pro své zákazníky nabízí podporu a pomoc při řešení různých dotazů a problémů spojených s energetickými službami. Podělte se o své zkušenosti a zanechte recenzi, která může pomoci ostatním uživatelům.

Máte zkušenosti se společností DISTEP a.s.? Pomozte ostatním uživatelům tím, že zanecháte svou recenzi. Vaše hodnocení může být cenným přínosem pro ty, kteří hledají spolehlivého poskytovatele energií. Děkujeme, že sdílíte své zkušenosti!

Informace o společnosti

Adresa sídla společnosti: Frýdek-Místek, Místek, Ostravská 961, PSČ 73801
Datum vzniku společnosti: 14.02.1996
IČO: 65138091

Mapa:

Kraj: Moravskoslezský kraj
Okres: Frýdek-Místek
Obec: Frýdek-Místek

Činnosti firmy

Hlavní činnost firmy: Výroba a rozvod tepla a klimatizovaného vzduchu, výroba ledu
Vedlejší činnosti firmy: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona, Shromažďování, úprava a rozvod vody, Shromažďování, sběr a odstraňování odpadů, úprava odpadů k dalšímu využití, Výroba elektronických součástek a desek, Demolice a příprava staveniště, Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení

Máte zkušenosti s firmou DISTEP a.s.? Napište nám je do komentářů níže