Rate this post

Společnost Direct Power s.r.o., v likvidaci jejíž sídlo je v oblasti Praha 10, okres Praha nabízí služby v oblasti dodávek elektřiny a plynu. Poskytuje širokou škálu ceníků, které jsou přizpůsobeny různým potřebám zákazníků. Direct Power s.r.o., v likvidaci se zaměřuje na spolehlivost svých dodávek a usiluje o modernizaci své infrastruktury. Kromě toho klade důraz na ekologické iniciativy a snahu o snižování emisí. Pro své zákazníky nabízí podporu a pomoc při řešení různých dotazů a problémů spojených s energetickými službami. Podělte se o své zkušenosti a zanechte recenzi, která může pomoci ostatním uživatelům.

Máte zkušenosti se společností Direct Power s.r.o., v likvidaci? Pomozte ostatním uživatelům tím, že zanecháte svou recenzi. Vaše hodnocení může být cenným přínosem pro ty, kteří hledají spolehlivého poskytovatele energií. Děkujeme, že sdílíte své zkušenosti!

Informace o společnosti

Adresa sídla společnosti: Nitranská 1057/4/8, Vinohrady, 101 00 Praha 10
Datum vzniku společnosti: 19.01.2011
IČO: 24798282

Mapa:

Kraj: Hlavní město Praha
Okres: Praha
Obec: Praha 10

Činnosti firmy

Hlavní činnost firmy: Obchod s elektřinou
Vedlejší činnosti firmy: Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení, Nespecializovaný velkoobchod, Obchod s plynem prostřednictvím sítí, Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí, Univerzální administrativní činnosti,

Máte zkušenosti s firmou Direct Power s.r.o., v likvidaci? Napište nám je do komentářů níže

Naposledy upraveno: 20.6.2024