Rate this post

Společnost CONTE spol. s r.o. jejíž sídlo je v oblasti Praha 1, okres Praha nabízí služby v oblasti dodávek elektřiny a plynu. Poskytuje širokou škálu ceníků, které jsou přizpůsobeny různým potřebám zákazníků. CONTE spol. s r.o. se zaměřuje na spolehlivost svých dodávek a usiluje o modernizaci své infrastruktury. Kromě toho klade důraz na ekologické iniciativy a snahu o snižování emisí. Pro své zákazníky nabízí podporu a pomoc při řešení různých dotazů a problémů spojených s energetickými službami. Podělte se o své zkušenosti a zanechte recenzi, která může pomoci ostatním uživatelům.

Máte zkušenosti se společností CONTE spol. s r.o.? Pomozte ostatním uživatelům tím, že zanecháte svou recenzi. Vaše hodnocení může být cenným přínosem pro ty, kteří hledají spolehlivého poskytovatele energií. Děkujeme, že sdílíte své zkušenosti!

Informace o společnosti

Adresa sídla společnosti: Praha, Staré Město, Ovocný trh 572/11, PSČ 11000
Datum vzniku společnosti: 25.09.1990
IČO: 565342

Mapa:

Kraj: Hlavní město Praha
Okres: Praha
Obec: Praha 1

Činnosti firmy

Hlavní činnost firmy: Obchod s plynem prostřednictvím sítí
Vedlejší činnosti firmy: Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení, Ostatní profesní, vědecké a technické činnosti j. n., Ostatní vzdělávání, Obchod s elektřinou, Nespecializovaný velkoobchod,

Máte zkušenosti s firmou CONTE spol. s r.o.? Napište nám je do komentářů níže