Čez online přihlášení

Čez online přihlášení
2.9 (57.78%) 9

Dnešní doba je ovládána internetem. Málokdo chodí do obchodu, protože vždy si může sednout k počítači a během několika minut si může objednat přesně to, co potřebuje, a to rovnou z pohodlí domova. Už dávno to neplatí pouze na obuv či oblečení, ale v poslední době se rozeběhl trend objednávání si i potravin online. Lidé také často přechází k různým institucím, které mají na starosti třeba jejich energie, jen proto, že u předešlé společnosti nebyla možnost kontrolovat si své energie a platby online. Není se čemu divit, když po zřízení ČEZ online dosáhla tato skupina zaměřující se na energie zvýšení počtu klientů. Co však online účet u ČEZu všechno umí?

Kontrolujte si svou energii s ČEZem online

Samozřejmě budete mít vždy pod kontrolou svou domácnost. Pokaždé uvidíte, kolik energie spotřebujete, jestli jste zaplatili měsíční zálohy a taky všechny faktury budete mít takzvaně „pod palcem“. Pokud byste někdy pocítili, že jste daný měsíc sledovali televizi o něco více, můžete si měsíční zálohy kdykoliv snížit, popř. také v opačném případě i snížit. Ano, i to ČEZ online poskytuje. Jestliže byste našli nějaké nezřetelné informace, zákaznická linka je pro vás plně k dispozici. Jedná se tedy o další urychlení vašeho času, protože pokud patříte k časově vytíženým lidem (ať už je vaše časová potíž kvůli zaměstnání či kvůli koníčkům), jistě oceníte, že nemusíte obíhat pobočky a stát nekonečné fronty třeba jen kvůli absolutní maličkosti.Napište vaše zkušenosti s touto firmou:

1 komentář k Čez online přihlášení

  1. Karel Koucký napsal:

    Dobrý den,
    na konci dubna procházeli našimi domy ( SVJ Novodvorská ) dva pracovníci, kteří chtěli vidět faktury el. společností dodávajících el. eng. a tvrdili něco o slevě pro zákazníky, kterí jsou u společnosti déle než 1 rok. Prosím, je tato informace pravdivá, případně, které společnosti se týká. Děkuji a přeji hezký den
    Karel Koucký

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.