Rate this post

Společnost ČEZ Energo, s.r.o. jejíž sídlo je v oblasti Praha 4, okres Praha nabízí služby v oblasti dodávek elektřiny a plynu. Poskytuje širokou škálu ceníků, které jsou přizpůsobeny různým potřebám zákazníků. ČEZ Energo, s.r.o. se zaměřuje na spolehlivost svých dodávek a usiluje o modernizaci své infrastruktury. Kromě toho klade důraz na ekologické iniciativy a snahu o snižování emisí. Pro své zákazníky nabízí podporu a pomoc při řešení různých dotazů a problémů spojených s energetickými službami. Podělte se o své zkušenosti a zanechte recenzi, která může pomoci ostatním uživatelům.

Máte zkušenosti se společností ČEZ Energo, s.r.o.? Pomozte ostatním uživatelům tím, že zanecháte svou recenzi. Vaše hodnocení může být cenným přínosem pro ty, kteří hledají spolehlivého poskytovatele energií. Děkujeme, že sdílíte své zkušenosti!

Informace o společnosti

Adresa sídla společnosti: Praha, Michle (Praha 4), Duhová 1531/3, PSČ 14000
Datum vzniku společnosti: 07.04.2010
IČO: 29060109

Mapa:

Kraj: Hlavní město Praha
Okres: Praha
Obec: Praha 4

Činnosti firmy

Hlavní činnost firmy: Obchod s elektřinou
Vedlejší činnosti firmy: Výroba a rozvod elektřiny, plynu, tepla a klimatizovaného vzduchu, Výstavba bytových a nebytových budov, Elektrické instalace, Opravy a údržba motorových vozidel, kromě motocyklů, ,

Máte zkušenosti s firmou ČEZ Energo, s.r.o.? Napište nám je do komentářů níže

Naposledy upraveno: 20.6.2024