Rate this post

Společnost ČEZ, a. s. jejíž sídlo je v oblasti Praha 4, okres Praha nabízí služby v oblasti dodávek elektřiny a plynu. Poskytuje širokou škálu ceníků, které jsou přizpůsobeny různým potřebám zákazníků. ČEZ, a. s. se zaměřuje na spolehlivost svých dodávek a usiluje o modernizaci své infrastruktury. Kromě toho klade důraz na ekologické iniciativy a snahu o snižování emisí. Pro své zákazníky nabízí podporu a pomoc při řešení různých dotazů a problémů spojených s energetickými službami. Podělte se o své zkušenosti a zanechte recenzi, která může pomoci ostatním uživatelům.

Máte zkušenosti se společností ČEZ, a. s.? Pomozte ostatním uživatelům tím, že zanecháte svou recenzi. Vaše hodnocení může být cenným přínosem pro ty, kteří hledají spolehlivého poskytovatele energií. Děkujeme, že sdílíte své zkušenosti!

Informace o společnosti

Adresa sídla společnosti: Praha, Michle (Praha 4), Duhová 1444/2, PSČ 14000
Datum vzniku společnosti: 06.05.1992
IČO: 45274649

Mapa:

Kraj: Hlavní město Praha
Okres: Praha
Obec: Praha 4

Činnosti firmy

Hlavní činnost firmy: Výroba elektřiny
Vedlejší činnosti firmy: Rostlinná a živočišná výroba, myslivost a související činnosti, Lesnictví a těžba dřeva, Shromažďování, sběr a odstraňování odpadů, úprava odpadů k dalšímu využití, Informační činnosti, Ostatní profesní, vědecké a technické činnosti, Maloobchod v nespecializovaných prodejnách

Máte zkušenosti s firmou ČEZ, a. s.? Napište nám je do komentářů níže

Naposledy upraveno: 20.6.2024