Rate this post

Společnost ČESKOLIPSKÁ TEPLÁRENSKÁ a.s. jejíž sídlo je v oblasti Česká Lípa, okres Česká Lípa nabízí služby v oblasti dodávek elektřiny a plynu. Poskytuje širokou škálu ceníků, které jsou přizpůsobeny různým potřebám zákazníků. ČESKOLIPSKÁ TEPLÁRENSKÁ a.s. se zaměřuje na spolehlivost svých dodávek a usiluje o modernizaci své infrastruktury. Kromě toho klade důraz na ekologické iniciativy a snahu o snižování emisí. Pro své zákazníky nabízí podporu a pomoc při řešení různých dotazů a problémů spojených s energetickými službami. Podělte se o své zkušenosti a zanechte recenzi, která může pomoci ostatním uživatelům.

Máte zkušenosti se společností ČESKOLIPSKÁ TEPLÁRENSKÁ a.s.? Pomozte ostatním uživatelům tím, že zanecháte svou recenzi. Vaše hodnocení může být cenným přínosem pro ty, kteří hledají spolehlivého poskytovatele energií. Děkujeme, že sdílíte své zkušenosti!

Informace o společnosti

Adresa sídla společnosti: Česká Lípa, Stará Lípa, Liberecká 132, PSČ 47001
Datum vzniku společnosti: 22.02.1996
IČO: 64653200

Mapa:

Kraj: Liberecký kraj
Okres: Česká Lípa
Obec: Česká Lípa

Činnosti firmy

Hlavní činnost firmy: Výroba tepla
Vedlejší činnosti firmy: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona, Výroba strojů a zařízení j. n., Pronájem a leasing výrobků pro osobní potřebu a převážně pro domácnost, Pronájem a leasing ostatních strojů, zařízení a výrobků, Úklidové činnosti, Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí

Máte zkušenosti s firmou ČESKOLIPSKÁ TEPLÁRENSKÁ a.s.? Napište nám je do komentářů níže

Naposledy upraveno: 20.6.2024