Rate this post

Společnost BV POWER SOLUTION s.r.o. jejíž sídlo je v oblasti Pardubice VII, okres Pardubice nabízí služby v oblasti dodávek elektřiny a plynu. Poskytuje širokou škálu ceníků, které jsou přizpůsobeny různým potřebám zákazníků. BV POWER SOLUTION s.r.o. se zaměřuje na spolehlivost svých dodávek a usiluje o modernizaci své infrastruktury. Kromě toho klade důraz na ekologické iniciativy a snahu o snižování emisí. Pro své zákazníky nabízí podporu a pomoc při řešení různých dotazů a problémů spojených s energetickými službami. Podělte se o své zkušenosti a zanechte recenzi, která může pomoci ostatním uživatelům.

Máte zkušenosti se společností BV POWER SOLUTION s.r.o.? Pomozte ostatním uživatelům tím, že zanecháte svou recenzi. Vaše hodnocení může být cenným přínosem pro ty, kteří hledají spolehlivého poskytovatele energií. Děkujeme, že sdílíte své zkušenosti!

Informace o společnosti

Adresa sídla společnosti: Pardubice, Semtín 52, PSČ 53353
Datum vzniku společnosti: 14.05.2019
IČO: 8164827

Mapa:

Kraj: Pardubický kraj
Okres: Pardubice
Obec: Pardubice VII

Činnosti firmy

Hlavní činnost firmy: Obchod s plynem prostřednictvím sítí
Vedlejší činnosti firmy: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona, Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí, Obchod s elektřinou, , ,

Máte zkušenosti s firmou BV POWER SOLUTION s.r.o.? Napište nám je do komentářů níže