Rate this post

Společnost Buzzing Grey Lines s.r.o. jejíž sídlo je v oblasti Brno-Řečkovice a Mokrá Hora, okres Brno-město nabízí služby v oblasti dodávek elektřiny a plynu. Poskytuje širokou škálu ceníků, které jsou přizpůsobeny různým potřebám zákazníků. Buzzing Grey Lines s.r.o. se zaměřuje na spolehlivost svých dodávek a usiluje o modernizaci své infrastruktury. Kromě toho klade důraz na ekologické iniciativy a snahu o snižování emisí. Pro své zákazníky nabízí podporu a pomoc při řešení různých dotazů a problémů spojených s energetickými službami. Podělte se o své zkušenosti a zanechte recenzi, která může pomoci ostatním uživatelům.

Máte zkušenosti se společností Buzzing Grey Lines s.r.o.? Pomozte ostatním uživatelům tím, že zanecháte svou recenzi. Vaše hodnocení může být cenným přínosem pro ty, kteří hledají spolehlivého poskytovatele energií. Děkujeme, že sdílíte své zkušenosti!

Informace o společnosti

Adresa sídla společnosti: Brno, Řečkovice, Maříkova 1899/1, PSČ 62100
Datum vzniku společnosti: 24.06.2009
IČO: 28349199

Mapa:

Kraj: Jihomoravský kraj
Okres: Brno-město
Obec: Brno-Řečkovice a Mokrá Hora

Činnosti firmy

Hlavní činnost firmy: Výroba elektřiny
Vedlejší činnosti firmy: Velkoobchod a maloobchod; opravy a údržba motorových vozidel, Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona, Činnosti v oblasti nemovitostí, Demolice a příprava staveniště, Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení,

Máte zkušenosti s firmou Buzzing Grey Lines s.r.o.? Napište nám je do komentářů níže

Naposledy upraveno: 20.6.2024