Rate this post

Společnost Buzzing Green Lines s.r.o. jejíž sídlo je v oblasti Brno-sever, okres Brno-město nabízí služby v oblasti dodávek elektřiny a plynu. Poskytuje širokou škálu ceníků, které jsou přizpůsobeny různým potřebám zákazníků. Buzzing Green Lines s.r.o. se zaměřuje na spolehlivost svých dodávek a usiluje o modernizaci své infrastruktury. Kromě toho klade důraz na ekologické iniciativy a snahu o snižování emisí. Pro své zákazníky nabízí podporu a pomoc při řešení různých dotazů a problémů spojených s energetickými službami. Podělte se o své zkušenosti a zanechte recenzi, která může pomoci ostatním uživatelům.

Máte zkušenosti se společností Buzzing Green Lines s.r.o.? Pomozte ostatním uživatelům tím, že zanecháte svou recenzi. Vaše hodnocení může být cenným přínosem pro ty, kteří hledají spolehlivého poskytovatele energií. Děkujeme, že sdílíte své zkušenosti!

Informace o společnosti

Adresa sídla společnosti: Brno, Černá Pole (Brno-sever), Antonína Slavíka 1751/16, PSČ 60200
Datum vzniku společnosti: 25.07.2008
IČO: 28296095

Mapa:

Kraj: Jihomoravský kraj
Okres: Brno-město
Obec: Brno-sever

Činnosti firmy

Hlavní činnost firmy: Výroba elektřiny
Vedlejší činnosti firmy: Ostatní profesní, vědecké a technické činnosti, Demolice a příprava staveniště, Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení, Maloobchod v nespecializovaných prodejnách, Ostatní specializované stavební činnosti j. n., Ostatní kompletační a dokončovací práce

Máte zkušenosti s firmou Buzzing Green Lines s.r.o.? Napište nám je do komentářů níže

Naposledy upraveno: 20.6.2024