Rate this post

Společnost BUSINESS VISION s.r.o. v likvidaci jejíž sídlo je v oblasti Brno-jih, okres Brno-město nabízí služby v oblasti dodávek elektřiny a plynu. Poskytuje širokou škálu ceníků, které jsou přizpůsobeny různým potřebám zákazníků. BUSINESS VISION s.r.o. v likvidaci se zaměřuje na spolehlivost svých dodávek a usiluje o modernizaci své infrastruktury. Kromě toho klade důraz na ekologické iniciativy a snahu o snižování emisí. Pro své zákazníky nabízí podporu a pomoc při řešení různých dotazů a problémů spojených s energetickými službami. Podělte se o své zkušenosti a zanechte recenzi, která může pomoci ostatním uživatelům.

Máte zkušenosti se společností BUSINESS VISION s.r.o. v likvidaci? Pomozte ostatním uživatelům tím, že zanecháte svou recenzi. Vaše hodnocení může být cenným přínosem pro ty, kteří hledají spolehlivého poskytovatele energií. Děkujeme, že sdílíte své zkušenosti!

Informace o společnosti

Adresa sídla společnosti: Brno, Komárov, Mariánské náměstí 617/1, PSČ 61700
Datum vzniku společnosti: 12.02.2009
IČO: 28531205

Mapa:

Kraj: Jihomoravský kraj
Okres: Brno-město
Obec: Brno-jih

Činnosti firmy

Hlavní činnost firmy: Výroba elektřiny
Vedlejší činnosti firmy: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona, Podpůrné činnosti pro zemědělství a posklizňové činnosti, Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí, , ,

Máte zkušenosti s firmou BUSINESS VISION s.r.o. v likvidaci? Napište nám je do komentářů níže

Naposledy upraveno: 20.6.2024