Rate this post

Společnost Brandýsko – Boleslavská městská a.s. jejíž sídlo je v oblasti Brandýs nad Labem-Stará Boleslav, okres Praha-východ nabízí služby v oblasti dodávek elektřiny a plynu. Poskytuje širokou škálu ceníků, které jsou přizpůsobeny různým potřebám zákazníků. Brandýsko – Boleslavská městská a.s. se zaměřuje na spolehlivost svých dodávek a usiluje o modernizaci své infrastruktury. Kromě toho klade důraz na ekologické iniciativy a snahu o snižování emisí. Pro své zákazníky nabízí podporu a pomoc při řešení různých dotazů a problémů spojených s energetickými službami. Podělte se o své zkušenosti a zanechte recenzi, která může pomoci ostatním uživatelům.

Máte zkušenosti se společností Brandýsko – Boleslavská městská a.s.? Pomozte ostatním uživatelům tím, že zanecháte svou recenzi. Vaše hodnocení může být cenným přínosem pro ty, kteří hledají spolehlivého poskytovatele energií. Děkujeme, že sdílíte své zkušenosti!

Informace o společnosti

Adresa sídla společnosti: Brandýs nad Labem-Stará Boleslav, Brandýs nad Labem, Masarykovo náměstí 1/6, PSČ 25001
Datum vzniku společnosti: 30.07.2015
IČO: 4285638

Mapa:

Kraj: Středočeský kraj
Okres: Praha-východ
Obec: Brandýs nad Labem-Stará Boleslav

Činnosti firmy

Hlavní činnost firmy: Výroba tepla
Vedlejší činnosti firmy: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona, Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí, Účetnické a auditorské činnosti; daňové poradenství, Pronájem a leasing výrobků pro osobní potřebu a převážně pro domácnost, Úklidové činnosti, Výroba elektřiny

Máte zkušenosti s firmou Brandýsko – Boleslavská městská a.s.? Napište nám je do komentářů níže

Naposledy upraveno: 20.6.2024