Rate this post

Společnost BPS UVE s.r.o. jejíž sídlo je v oblasti Klopina, okres Šumperk nabízí služby v oblasti dodávek elektřiny a plynu. Poskytuje širokou škálu ceníků, které jsou přizpůsobeny různým potřebám zákazníků. BPS UVE s.r.o. se zaměřuje na spolehlivost svých dodávek a usiluje o modernizaci své infrastruktury. Kromě toho klade důraz na ekologické iniciativy a snahu o snižování emisí. Pro své zákazníky nabízí podporu a pomoc při řešení různých dotazů a problémů spojených s energetickými službami. Podělte se o své zkušenosti a zanechte recenzi, která může pomoci ostatním uživatelům.

Máte zkušenosti se společností BPS UVE s.r.o.? Pomozte ostatním uživatelům tím, že zanecháte svou recenzi. Vaše hodnocení může být cenným přínosem pro ty, kteří hledají spolehlivého poskytovatele energií. Děkujeme, že sdílíte své zkušenosti!

Informace o společnosti

Adresa sídla společnosti: Klopina 33, PSČ 78973
Datum vzniku společnosti: 18.10.2022
IČO: 17621801

Mapa:

Kraj: Olomoucký kraj
Okres: Šumperk
Obec: Klopina

Činnosti firmy

Hlavní činnost firmy: Výroba elektřiny
Vedlejší činnosti firmy: Velkoobchod a maloobchod; opravy a údržba motorových vozidel, Výroba tepla, Pronájem a leasing ostatních výrobků pro osobní potřebu a převážně pro domácnost, Ostatní úklidové činnosti, Univerzální administrativní činnosti,

Máte zkušenosti s firmou BPS UVE s.r.o.? Napište nám je do komentářů níže

Naposledy upraveno: 20.6.2024