BOHEMIA ENERGY pobočka Praha

3.9/5 - (8 votes)

Adresa zákaznického centra Bohemia energy Praha:

Na Poříčí 24-26
110 00 Praha 1

Otevírací doba:

Pondělí – čtvrtek: 8.00 – 17.00
Pátek: 8.00 – 13.30

5 komentářů

  1. Od Bohemia Energy mám elektřinu a nově budu přecházet i s plynem, cenu se vším všudy mají stanovenou slušnou.

  2. Beru od Bohemia Energy plyn, jejich nabídka mě uspokojila, protože přišli s návrhem ceny, který byl nižší než jsem platil u původního dodavatele. Zvažoval jsem před tím ještě jiné firmy, ale Bohemia Energy mi vyšla nejlevněji.

  3. dne 22.6.2018 mi volal obchodní zástupce z BE a nabízel mi levnější elektřinu a plyn, požádal nme o údaje z faktur z důvodu porovnání a nabídky ceny, v závěru rozhovoru mi sdělil že sepsal smlouvy, tyto předá kolegovy, který mne bude do hodiny kontaktovat ohledně podpisu. Tedy došlo mi, že ze mne pod záminkou cenové nabídky vylákal údaje které vpisoval bez mého vědomí přímo do smlouvy, kterou jsem neviděl a nečetl, může vní být cokoliv. Za hodinu mi volal jiný pracovník, který mi chtěl poslat smlouvy k podpisu, tomu jsem sdělil že nikam přecházet nebudu. Teď mám obavy zda nemůže dojít k zneužití mých osobních údajů, a k zneužití již vytvořené smlouvy s kterou jsem při druhém telefonátu nesouhlasil. Zvažuji zda mám pro jistotu podat trestní oznámení( pokus o podvod ).

  4. Společnost Bohemia energy mohu doporučit, jejich jednání se mnou bylo rychlé a spolehlivé, vyřizováním formalit jsem tak nestrávil půl dne, jak tomu bývá při vyřizování jiných úředních záležitostí v centru města, ale zabralo mi to max 20 minut.

  5. U Bohemia Energy jsme zatím celý jeden rok, předně musím zdůraznit, že jsme nikdy nebyli moc schopní šetřit ve smyslu, že bychom si přitáhli doma kohoutky u topení a raději se nabalili, to si raději přitopíme. A Bohemia Energy nám i při tomto našem stavu byla schopná vrátit peníze místo aby nám je jako předchozí dodavatel naúčtovala. Konečně něco, co pro mě mělo smysl a nechalo peníze doma.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *