Rate this post

Společnost Bohemia Energie Obchod s.r.o. jejíž sídlo je v oblasti Říčany, okres Praha-východ nabízí služby v oblasti dodávek elektřiny a plynu. Poskytuje širokou škálu ceníků, které jsou přizpůsobeny různým potřebám zákazníků. Bohemia Energie Obchod s.r.o. se zaměřuje na spolehlivost svých dodávek a usiluje o modernizaci své infrastruktury. Kromě toho klade důraz na ekologické iniciativy a snahu o snižování emisí. Pro své zákazníky nabízí podporu a pomoc při řešení různých dotazů a problémů spojených s energetickými službami. Podělte se o své zkušenosti a zanechte recenzi, která může pomoci ostatním uživatelům.

Máte zkušenosti se společností Bohemia Energie Obchod s.r.o.? Pomozte ostatním uživatelům tím, že zanecháte svou recenzi. Vaše hodnocení může být cenným přínosem pro ty, kteří hledají spolehlivého poskytovatele energií. Děkujeme, že sdílíte své zkušenosti!

Informace o společnosti

Adresa sídla společnosti: Říčany, U Mostu 1867/2, PSČ 25101
Datum vzniku společnosti: 30.10.2018
IČO: 7574550

Mapa:

Kraj: Středočeský kraj
Okres: Praha-východ
Obec: Říčany

Činnosti firmy

Hlavní činnost firmy: Obchod s elektřinou
Vedlejší činnosti firmy: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona, Velkoobchod, kromě motorových vozidel, Maloobchod, kromě motorových vozidel, Výroba, přenos a rozvod elektřiny, Obchod s plynem prostřednictvím sítí, Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí

Máte zkušenosti s firmou Bohemia Energie Obchod s.r.o.? Napište nám je do komentářů níže

Naposledy upraveno: 20.6.2024