Rate this post

Společnost BMP GROUP, s.r.o. jejíž sídlo je v oblasti Nivnice, okres Uherské Hradiště nabízí služby v oblasti dodávek elektřiny a plynu. Poskytuje širokou škálu ceníků, které jsou přizpůsobeny různým potřebám zákazníků. BMP GROUP, s.r.o. se zaměřuje na spolehlivost svých dodávek a usiluje o modernizaci své infrastruktury. Kromě toho klade důraz na ekologické iniciativy a snahu o snižování emisí. Pro své zákazníky nabízí podporu a pomoc při řešení různých dotazů a problémů spojených s energetickými službami. Podělte se o své zkušenosti a zanechte recenzi, která může pomoci ostatním uživatelům.

Máte zkušenosti se společností BMP GROUP, s.r.o.? Pomozte ostatním uživatelům tím, že zanecháte svou recenzi. Vaše hodnocení může být cenným přínosem pro ty, kteří hledají spolehlivého poskytovatele energií. Děkujeme, že sdílíte své zkušenosti!

Informace o společnosti

Adresa sídla společnosti: Nivnice, Sadová 1050, PSČ 68751
Datum vzniku společnosti: 28.01.1998
IČO: 25516027

Mapa:

Kraj: Zlínský kraj
Okres: Uherské Hradiště
Obec: Nivnice

Činnosti firmy

Hlavní činnost firmy: Výroba elektřiny
Vedlejší činnosti firmy: Informační činnosti, Ostatní profesní, vědecké a technické činnosti, Vydávání knih, periodických publikací a ostatní vydavatelské činnosti, Poradenství v oblasti řízení, Nespecializovaný velkoobchod, Ostatní maloobchod v nespecializovaných prodejnách

Máte zkušenosti s firmou BMP GROUP, s.r.o.? Napište nám je do komentářů níže

Naposledy upraveno: 20.6.2024