Rate this post

Společnost BLUE ELEPHANTS komanditní společnost jejíž sídlo je v oblasti Petrov nad Desnou, okres Šumperk nabízí služby v oblasti dodávek elektřiny a plynu. Poskytuje širokou škálu ceníků, které jsou přizpůsobeny různým potřebám zákazníků. BLUE ELEPHANTS komanditní společnost se zaměřuje na spolehlivost svých dodávek a usiluje o modernizaci své infrastruktury. Kromě toho klade důraz na ekologické iniciativy a snahu o snižování emisí. Pro své zákazníky nabízí podporu a pomoc při řešení různých dotazů a problémů spojených s energetickými službami. Podělte se o své zkušenosti a zanechte recenzi, která může pomoci ostatním uživatelům.

Máte zkušenosti se společností BLUE ELEPHANTS komanditní společnost? Pomozte ostatním uživatelům tím, že zanecháte svou recenzi. Vaše hodnocení může být cenným přínosem pro ty, kteří hledají spolehlivého poskytovatele energií. Děkujeme, že sdílíte své zkušenosti!

Informace o společnosti

Adresa sídla společnosti: Sobotín – Petrov nad Desnou 17, PSČ 788 14
Datum vzniku společnosti: 30.12.1991
IČO: 42766281

Mapa:

Kraj: Olomoucký kraj
Okres: Šumperk
Obec: Petrov nad Desnou

Činnosti firmy

Hlavní činnost firmy: Výroba, přenos a rozvod elektřiny
Vedlejší činnosti firmy: Ostatní profesní, vědecké a technické činnosti, Maloobchod v nespecializovaných prodejnách, Technické zkoušky a analýzy, Činnosti v oblasti protipožární ochrany, ,

Máte zkušenosti s firmou BLUE ELEPHANTS komanditní společnost? Napište nám je do komentářů níže