Rate this post

Společnost BioPower PACOV a.s. jejíž sídlo je v oblasti Brno-Medlánky, okres Brno-město nabízí služby v oblasti dodávek elektřiny a plynu. Poskytuje širokou škálu ceníků, které jsou přizpůsobeny různým potřebám zákazníků. BioPower PACOV a.s. se zaměřuje na spolehlivost svých dodávek a usiluje o modernizaci své infrastruktury. Kromě toho klade důraz na ekologické iniciativy a snahu o snižování emisí. Pro své zákazníky nabízí podporu a pomoc při řešení různých dotazů a problémů spojených s energetickými službami. Podělte se o své zkušenosti a zanechte recenzi, která může pomoci ostatním uživatelům.

Máte zkušenosti se společností BioPower PACOV a.s.? Pomozte ostatním uživatelům tím, že zanecháte svou recenzi. Vaše hodnocení může být cenným přínosem pro ty, kteří hledají spolehlivého poskytovatele energií. Děkujeme, že sdílíte své zkušenosti!

Informace o společnosti

Adresa sídla společnosti: Brno, Medlánky, Palackého třída 555/163A, PSČ 61200
Datum vzniku společnosti: 04.06.2020
IČO: 9222758

Mapa:

Kraj: Jihomoravský kraj
Okres: Brno-město
Obec: Brno-Medlánky

Činnosti firmy

Hlavní činnost firmy: Výroba elektřiny
Vedlejší činnosti firmy: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona, Rostlinná a živočišná výroba, myslivost a související činnosti, Výroba a rozvod elektřiny, plynu, tepla a klimatizovaného vzduchu, Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí, ,

Máte zkušenosti s firmou BioPower PACOV a.s.? Napište nám je do komentářů níže

Naposledy upraveno: 20.6.2024