Rate this post

Společnost BI Sos s.r.o. jejíž sídlo je v oblasti Plzeň 3, okres Plzeň-město nabízí služby v oblasti dodávek elektřiny a plynu. Poskytuje širokou škálu ceníků, které jsou přizpůsobeny různým potřebám zákazníků. BI Sos s.r.o. se zaměřuje na spolehlivost svých dodávek a usiluje o modernizaci své infrastruktury. Kromě toho klade důraz na ekologické iniciativy a snahu o snižování emisí. Pro své zákazníky nabízí podporu a pomoc při řešení různých dotazů a problémů spojených s energetickými službami. Podělte se o své zkušenosti a zanechte recenzi, která může pomoci ostatním uživatelům.

Máte zkušenosti se společností BI Sos s.r.o.? Pomozte ostatním uživatelům tím, že zanecháte svou recenzi. Vaše hodnocení může být cenným přínosem pro ty, kteří hledají spolehlivého poskytovatele energií. Děkujeme, že sdílíte své zkušenosti!

Informace o společnosti

Adresa sídla společnosti: Plzeň, Východní Předměstí (Plzeň 3), Denisovo nábřeží 2568/6, PSČ 30100
Datum vzniku společnosti: 13.10.2010
IČO: 29109035

Mapa:

Kraj: Plzeňský kraj
Okres: Plzeň-město
Obec: Plzeň 3

Činnosti firmy

Hlavní činnost firmy: Výroba elektřiny
Vedlejší činnosti firmy: Velkoobchod a maloobchod; opravy a údržba motorových vozidel, Výroba pryžových a plastových výrobků, Shromažďování, sběr a odstraňování odpadů, úprava odpadů k dalšímu využití, Skladování a vedlejší činnosti v dopravě, Ubytování, Činnosti v oblasti nemovitostí

Máte zkušenosti s firmou BI Sos s.r.o.? Napište nám je do komentářů níže

Naposledy upraveno: 20.6.2024