Rate this post

Společnost BENOCO, s.r.o. jejíž sídlo je v oblasti Plzeň 1, okres Plzeň-město nabízí služby v oblasti dodávek elektřiny a plynu. Poskytuje širokou škálu ceníků, které jsou přizpůsobeny různým potřebám zákazníků. BENOCO, s.r.o. se zaměřuje na spolehlivost svých dodávek a usiluje o modernizaci své infrastruktury. Kromě toho klade důraz na ekologické iniciativy a snahu o snižování emisí. Pro své zákazníky nabízí podporu a pomoc při řešení různých dotazů a problémů spojených s energetickými službami. Podělte se o své zkušenosti a zanechte recenzi, která může pomoci ostatním uživatelům.

Máte zkušenosti se společností BENOCO, s.r.o.? Pomozte ostatním uživatelům tím, že zanecháte svou recenzi. Vaše hodnocení může být cenným přínosem pro ty, kteří hledají spolehlivého poskytovatele energií. Děkujeme, že sdílíte své zkušenosti!

Informace o společnosti

Adresa sídla společnosti: Plzeň, Severní Předměstí, Na Roudné 443/18, PSČ 30100
Datum vzniku společnosti: 18.12.2000
IČO: 26318318

Mapa:

Kraj: Plzeňský kraj
Okres: Plzeň-město
Obec: Plzeň 1

Činnosti firmy

Hlavní činnost firmy: Výroba elektřiny
Vedlejší činnosti firmy: Ubytování, Pěstování plodin jiných než trvalých, Elektroinstalační, instalatérské a ostatní stavebně instalační práce, Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení, Ostatní vzdělávání, Ostatní pozemní osobní doprava j. n.

Máte zkušenosti s firmou BENOCO, s.r.o.? Napište nám je do komentářů níže

Naposledy upraveno: 20.6.2024