Rate this post

Společnost BELLO spol. s r.o. jejíž sídlo je v oblasti Praha 1, okres Praha nabízí služby v oblasti dodávek elektřiny a plynu. Poskytuje širokou škálu ceníků, které jsou přizpůsobeny různým potřebám zákazníků. BELLO spol. s r.o. se zaměřuje na spolehlivost svých dodávek a usiluje o modernizaci své infrastruktury. Kromě toho klade důraz na ekologické iniciativy a snahu o snižování emisí. Pro své zákazníky nabízí podporu a pomoc při řešení různých dotazů a problémů spojených s energetickými službami. Podělte se o své zkušenosti a zanechte recenzi, která může pomoci ostatním uživatelům.

Máte zkušenosti se společností BELLO spol. s r.o.? Pomozte ostatním uživatelům tím, že zanecháte svou recenzi. Vaše hodnocení může být cenným přínosem pro ty, kteří hledají spolehlivého poskytovatele energií. Děkujeme, že sdílíte své zkušenosti!

Informace o společnosti

Adresa sídla společnosti: Praha, Staré Město, Vězeňská 912/6, PSČ 11000
Datum vzniku společnosti: 23.08.1995
IČO: 63149061

Mapa:

Kraj: Hlavní město Praha
Okres: Praha
Obec: Praha 1

Činnosti firmy

Hlavní činnost firmy: Výroba elektřiny
Vedlejší činnosti firmy: Ostatní profesní, vědecké a technické činnosti, Maloobchod v nespecializovaných prodejnách, Architektonické a inženýrské činnosti a související technické poradenství, Výstavba bytových a nebytových budov, Výroba pekařských a cukrářských výrobků, kromě trvanlivých, Maloobchod s chlebem, pečivem, cukrářskými výrobky a cukrovinkami

Máte zkušenosti s firmou BELLO spol. s r.o.? Napište nám je do komentářů níže

Naposledy upraveno: 20.6.2024