Rate this post

Společnost Baisse, spol. s r.o. jejíž sídlo je v oblasti Hradec Králové, okres Hradec Králové nabízí služby v oblasti dodávek elektřiny a plynu. Poskytuje širokou škálu ceníků, které jsou přizpůsobeny různým potřebám zákazníků. Baisse, spol. s r.o. se zaměřuje na spolehlivost svých dodávek a usiluje o modernizaci své infrastruktury. Kromě toho klade důraz na ekologické iniciativy a snahu o snižování emisí. Pro své zákazníky nabízí podporu a pomoc při řešení různých dotazů a problémů spojených s energetickými službami. Podělte se o své zkušenosti a zanechte recenzi, která může pomoci ostatním uživatelům.

Máte zkušenosti se společností Baisse, spol. s r.o.? Pomozte ostatním uživatelům tím, že zanecháte svou recenzi. Vaše hodnocení může být cenným přínosem pro ty, kteří hledají spolehlivého poskytovatele energií. Děkujeme, že sdílíte své zkušenosti!

Informace o společnosti

Adresa sídla společnosti: Hradec Králové, Nový Hradec Králové, Profesora Smotlachy 855/26, PSČ 50008
Datum vzniku společnosti: 25.01.1994
IČO: 60930331

Mapa:

Kraj: Královéhradecký kraj
Okres: Hradec Králové
Obec: Hradec Králové

Činnosti firmy

Hlavní činnost firmy: Výroba, přenos a rozvod elektřiny
Vedlejší činnosti firmy: Instalace průmyslových strojů a zařízení, Nespecializovaný velkoobchod, Účetnické a auditorské činnosti; daňové poradenství, , ,

Máte zkušenosti s firmou Baisse, spol. s r.o.? Napište nám je do komentářů níže