Rate this post

Společnost B2B foto s.r.o. jejíž sídlo je v oblasti Broumov, okres Náchod nabízí služby v oblasti dodávek elektřiny a plynu. Poskytuje širokou škálu ceníků, které jsou přizpůsobeny různým potřebám zákazníků. B2B foto s.r.o. se zaměřuje na spolehlivost svých dodávek a usiluje o modernizaci své infrastruktury. Kromě toho klade důraz na ekologické iniciativy a snahu o snižování emisí. Pro své zákazníky nabízí podporu a pomoc při řešení různých dotazů a problémů spojených s energetickými službami. Podělte se o své zkušenosti a zanechte recenzi, která může pomoci ostatním uživatelům.

Máte zkušenosti se společností B2B foto s.r.o.? Pomozte ostatním uživatelům tím, že zanecháte svou recenzi. Vaše hodnocení může být cenným přínosem pro ty, kteří hledají spolehlivého poskytovatele energií. Děkujeme, že sdílíte své zkušenosti!

Informace o společnosti

Adresa sídla společnosti: Broumov, Nové Město, Hesseliova 335, PSČ 55001
Datum vzniku společnosti: 29.09.2009
IČO: 28777441

Mapa:

Kraj: Královéhradecký kraj
Okres: Náchod
Obec: Broumov

Činnosti firmy

Hlavní činnost firmy: Výroba elektřiny
Vedlejší činnosti firmy: Velkoobchod a maloobchod; opravy a údržba motorových vozidel, Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona, Poradenství v oblasti řízení, , ,

Máte zkušenosti s firmou B2B foto s.r.o.? Napište nám je do komentářů níže

Naposledy upraveno: 20.6.2024